درباره ما

شما اینجایید!
عالیه!
برای اینکه به شما بگیم چرا جای درستی رو انتخاب کردید خیلی هیجان زده ایم!
ما در ۱ مهرماه سال ۱۳۹۳ دورهم جمع شدیم؛ تا با استفاده از دانش، تجربه و خلاقیت های خودمان و همچنین بهره گیری از امکانات و علم روز دنیا در راستای توسعه فروش و تبلیغات؛ شیوه های نوین رو به عموم هموطنان عزیزمان معرفی کنیم.
به این ترتیب گروه صنعتی تبلیغاتی کیا متولد شد.
در طول این سال ها فراز و فرود های مختلفی رو تجربه کردیم ولی شبانه روز در تلاشیم تا با جلب رضایت مشتریان خود گروه صنعتی تبلیغاتی کیا را به عنوان یک برند معتبر و نام آشنا در عرصه تبلیغات در عموم اذهان مردم ثبت نماییم.
اکنون در ادامه مسیر به نقطه ای رسیده ایم که می خواهیم با استفاده از توانمندی نیروهای متخصص خود همزمان با چهارمین سالروز افتتاح مجموعه در مورخه یکم مهرماه ۱۳۹۷ دپارتمان جدیدی رو با نام تجاری آرت کیا رونمایی و معرفی کنیم تا به کمک شما همکاران و دوستان خوبمان بشتابیم.
آرت کیا یعنی هنر کیا …….. هنر ما این است که می توانیم با ارائه طرح های آماده در قالب ها و عناوین گوناگون به شما دوستان جان کمک کنیم تا فقط با یک کلیک و دانلود فایل های بارگزاری شده در سایت؛ هرچه سریعتر، راحت تر و با کمترین هزینه به اهداف خود دست یابید.
باشد که ایجاد این ارتباط و همکاری همواره پایدار بماند و ما بتوانیم با ارائه طرح های زیبا و به روز نیازمندی های شما بزرگواران را به نحو احسن برآورده سازیم.
جهت حفظ دوستی و تعاملات شما بزگواران همواره گوش به فرمان هستیم و خواهشمندیم مارا در ارتقاء کیفیت آثار و همچنین رفع مشکلات احتمالی با ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود یاری فرمایید.
به امید موفقیت های روز افزون

 

[vip_pfd_pay idproduct=1]

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن