قوانین

سایت آرت کیا در زمینه طراحی و فروش مجموعه طرح های لایه باز ایرانی در زمینه های مختلف جهت صنعت چاپ فعالیت دارد.

قوانین و مقررات:

۱- همه فایل های ارائه شده در سایت بصورت فشرده شده می باشند تا با کمترین حجم در اختیار کاربران قرار گیرد، در این روش تلاش شده تا کاربر با کمترین حجم مصرفی اینترنت فایل مورد نظر را دانلود نمایند.

۲- کلیه فعالیت های artkia.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین و مقررات artkia.ir تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

۳- تمامی محصولات این سایت دارای مجوز بوده و حق کپی رایت محفوظ می باشد.

۴- با خرید طرح لایه باز ، شما مالک طرح نمی باشید و فقط حق چاپ آن را دارید ، هرگونه انتشار در فضای مجازی و بستر اینترنت، اعم از کپی طرح ، ویرایش طرح و تغییر در آن ، انتشار رایگان بصورت هدیه و یا ارائه لینک به دیگران شرعا و اخلاقا حرام بوده و در صورت مشاهده از طریق ارگان های مربوطه قابل پیگیری می باشد.

۵- شما مجاز هستید در قابل تغییراتی که برای مشتری انجام می دهید، هزینه دریافت کنید، این هزینه می تواند هزینه وقت، دانش و یا اینترنت شما باشد.

۶- اگر برای کسب و کار و یا چاپخانه خود دارای کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و یا وب سایت هستید و نمونه طرح ارائه می دهید، فقط مجاز به قرار دادن پیش نمایش طرح هستید برای انتخاب مشتری، حق هیچگونه فروش بدون اجازه artkia را ندارید و باید مشتری را به سایت ما هدایت کنید و یا خودتان خرید را انجام دهید.

۷- قبل از چاپ طرح ها حتما به دقت متن های نوشته شده را مطالعه فرمایید، هرگونه اشتباه تایپی و غلط املایی به عهده خریدار و یا مشتری بوده و artkia هیچ مسئولیتی در این رابطه ندارد.

۸- اعتبار لینک دانلودها بصورت مادام العمر بوده و شما قادر هستید بدون ثبت نام در سایت، از طریق Internet Downlaod Manager دانلود کنید و یا در صورت قطعی دانلود، پس از وصل شدن دوباره ادامه دانلود را انجام دهید.

۹- فرآیند خرید در سایت artkia.ir بصورت مستقیم بوده و نیازی به ثبت نام در سایت و داشبورد و پیشخوان نمی باشد.

در صورت هرگونه مشکل فرآیند خرید، با پشتیبانی سایت تماس گرفته و گزارش خود را ثبت کنید، اگر مشکل قابل نباشد مبلغ شما عودت داده می شود.

۱۰- اگر کاربر بعد از خرید به هر دلیلی نتواند با طرح لایه باز کار کند، هیچ مسئولیتی متوجه سایت نخواهد بود، تیم پشتیبانی در صورت درخواست کاربر می تواند با نرم افزارهای مرتبط به سیستم کاربر وصل شده و درخواست مشتری را انجام دهد، این فرآیند نیازمند هزینه می باشد و مبلغ آن ۲۰ هزار تومان است.

۱۱- ذکر این نکته ضروریست که فروشندگان نیز ملزم به پشتیبانی ۲۴ ساعته یا شخصی سازی محصول برای خریداران نیستند و صرفا پشتیبانی شامل مواردی است که محصول به فروش رفته دارای مشکل باشد

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن